Budget
€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
Het Burgemeestershuis is gevestigd in een monumentaal pand uit 1895 waar u rustig en in stijl gastronomisch kunt eten.
Beoordelingsscore
8.9 Gebaseerd op 166 beoordelingen
Service
Kwaliteit
Kader
166 personen hebben dit restaurant beoordeeld
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
Staf
Beoordeeld op: 01/12/2025
Staf beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Vriendelijke ontvangst, waarbij bovendien ook...

Vriendelijke ontvangst, waarbij bovendien ook rekening werd gehouden met ons verzoek van een ronde tafel voor 6 personen op een specifieke plaats in het restaurant. .We maakten onze keuze uit het 5-gangen keuzemenu voor de Herfstperiode. De gerechten waren smaakvol en verzorgd. Enkel de hoofdschotel van 1 persoon, die voor "eendenborstfilet" had gekozen had de pech dat zijn vlees erg taai en ongenietbaar was. Bij een opmerking hierover werd echter nauwelijks gereageerd. De alcoholvrije witte wijn voor de chauffeurs was van een bedenkelijke kwaliteit. Voor de alcoholvrijer aperitieven mocht er ook een ruimere keuze zijn. We genoten van een verzorgd menu in een aangename stijlvolle omgeving voor een zeer aanvaardbare prijs.

Nico
Beoordeeld op: 24/11/2025
Nico beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Lekker eten, vlotte service, aangename omgeving...

Lekker eten, vlotte service, aangename omgeving

Rita
Beoordeeld op: 22/11/2025
Rita beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Lekker gegeten! Vriendelijk personeel!...

Lekker gegeten! Vriendelijk personeel!

Erik d.
Beoordeeld op: 24/10/2025
Erik d. beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Ik vond de prijs - kwaliteit verhouding niet...

Ik vond de prijs - kwaliteit verhouding niet in evenwicht. Een Chardonnay waarvoor je meer dan 4 x de winkelprijs betaalt is overdreven. Een menu dat al aan €65.00 is waarvoor nog zoveel supplementen moeten worden aangerekend. Voor €242.00 met twee personen... dat betaal ik ongeveer in een restaurant met 1 Michelinster voor een lunchmenu met aangepaste wijn. De gerookte visschotel was gewoon een stapeltje vis op sla onder een stolp met rook onder.

Frank
Beoordeeld op: 11/10/2025
Frank beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Verhouding prijs/kwaliteit

Goede kwaliteit en prijs....

Goede kwaliteit en prijs.

Willy
Beoordeeld op: 09/09/2025
Willy beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Lekker eten , een vriendelijke bediening op...

Lekker eten , een vriendelijke bediening op een prachtige locatie.

Robert M.
Beoordeeld op: 27/07/2025
Robert M. beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Wij zijn inderdaad uiterst tevreden over het...

Wij zijn inderdaad uiterst tevreden over het aanbod, de kwaliteit, de vriendelijke service ... MAAR ... vinden de prijs van de dranken behoorlijk hoog. 4.50 euro voor een frisdrank ?? Wij plaatsten hierover een review (via Social Deal) maar ... die werd behoorlijk snel verwijderd :-(

Evelien V.
Beoordeeld op: 11/07/2025
Evelien V. beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Enorm vriendelijke bediening. Ongelofelijk...

Enorm vriendelijke bediening. Ongelofelijk lekker. Ze komen zelfs sommige dingen opdienen met handschoenen aan. Het gebouw is adembenemend. We zijn er naartoe gegaan om enkel een dessert te eten en dit was geen probleem. Het zien van alle andere mensen hun eten liet ons al watertanden om er ook volledige maaltijden te gaan eten.

MARION
Beoordeeld op: 03/07/2025
MARION beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Het eten was superlekker en de locatie is schit...

Het eten was superlekker en de locatie is schitterend. Maar aan de bediening is nog wat werk. Bij de vijf-gangenmenu had ik de aangepaste huiswijnen gevraagd maar heb uiteindelijk na herhaaldelijk vragen twee witte wijntjes gekregen. Spijtig voor de kok zijn geweldige gerechten was dit wel een minpunt.

Riet
Beoordeeld op: 09/06/2025
Riet beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Zeer mooi interieur, vriendelijke gastvrouw,...

Zeer mooi interieur, vriendelijke gastvrouw, erg lekker menu

Alle beoordelingen van dit restaurant