Budget
€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
Al sinds 1986 zijn wij een Authentieke Spaans Tapa Restaurant in het hartje van Antwerpen, Waar je eerlijk eten voor zeer eerlijke prijzen kan vinden. In onze keuken draait alles om het product, smaak en kwaliteit. Wij zijn ook gespecialiseerd in Spaanse wijnen, met ongeveer een 80 verschillende referenties uit bijna alle streken in Spanje, waarvan we er een 20 per glas aanbieden. Verder bieden wij u ook een leuke cocktails met classics en vooral onze eigen reacties en twists (deze veranderd om de 2 maanden). Wij bieden voor ieder wat wils; Ben je een wijnliefhebber, een cocktailfreak of heb je gewoon zin in een goede maaltijd in een gezellige, warme omgeving. Dan verwelkomen wij u met veel plezier.
Beoordelingsscore
9.3 Gebaseerd op 610 beoordelingen
Service
Kwaliteit
Kader
610 personen hebben dit restaurant beoordeeld
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
bea
Beoordeeld op: 04/11/2025
bea beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Kinderen, Trendy kader

gezellige locatie heel vriendelijke bediening...

gezellige locatie heel vriendelijke bediening lekker eten en leuk dat onze hond mee kan. Wij zijn reeds klant van begin de jaren 90, wonen al enkele decennia in Oostende, maar maken graag een uitstapje naar Antwerpen, niet in het minst voor dé Tapabar. Voor ons nog steeds de beste!

Jan B.
Beoordeeld op: 03/11/2025
Jan B. beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Lekker eten. Schitterende bedoening. En elke...

Lekker eten. Schitterende bedoening. En elke keer opnieuw voelt het een beetje als thuiskomen !

Liesbeth
Beoordeeld op: 03/11/2025
Liesbeth beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Is nu de tweede keer dat we hier komen! Super...

Is nu de tweede keer dat we hier komen! Super lekker, gezellig en vriendelijk. Als we in Antwerpen zijn komen we zeker terug!

Christoph
Beoordeeld op: 02/11/2025
Christoph beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader, Gastronomie

We namen het menu en dat was zeer uitgebreid...

We namen het menu en dat was zeer uitgebreid en bijzonder lekker. De combnatie met de niet-alcoholische wijn was eveneens prima (al zou een selectie (gefermenteerde) vruchtensappen ook niet misstaan. De bediening was top: niet alleen zeer vriendelijk maar bovendien nog flexibel ook. We hadden tickets voor een theatervoorstelling en twee uur zou net iets te nipt zijn om het menu helemaal te kunnen verorberen. De ober stelde voor om het dessert na de voorstelling te komen eten, wat we ook gedaan hebben. De terugkeer voor de pannenkoeken was het meer dan waard overigens! Ondanks het restaurant op z'n laatste benen liep (er zaten nog een handjevol andere gasten) werden we vriendelijk voorzien van het dessert. Geweldig!

Els
Beoordeeld op: 02/11/2025
Els beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader

Zeer lekker van eten en een vriendelijke bedien...

Zeer lekker van eten en een vriendelijke bediening

Pascal
Beoordeeld op: 02/11/2025
Pascal beveelt dit restaurant aan voor: Groepen

Zoals steeds zeer lekker eten...

Zoals steeds zeer lekker eten

Karin
Beoordeeld op: 02/11/2025
Karin beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Heerlijke tapas en super vriendelijke bediening...

Heerlijke tapas en super vriendelijke bediening

Miranda P.
Beoordeeld op: 02/11/2025
Miranda P. beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader, Verhouding prijs/kwaliteit

Het was heerlijk! Personeel was gezellig....

Het was heerlijk! Personeel was gezellig.

Joris
Beoordeeld op: 31/10/2025
Joris beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Goeie prijs kwaliteit, warme service, vriendeli...

Goeie prijs kwaliteit, warme service, vriendelijk en attend

Els
Beoordeeld op: 31/10/2025
Els beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Gezellig vriendelijk en lekkere tapas!...

Gezellig vriendelijk en lekkere tapas!

Alle beoordelingen van dit restaurant