Het startertje (witloofsoepje) en het voorgerec...
Het startertje (witloofsoepje) en het voorgerecht (kaaskroketten) waren best oké. Het hoofdgerecht, Black Angus burger, was een hele grote tegenvaller. Een hamburger moet, volgens mijn bescheiden mening, gebakken worden met een licht korstje en sappig zijn. Deze hamburger was dat duidelijk niet, het leek alsof hij in de microgolf was opgewarmd en van een krokant gebakken korstje was er geen sprake. Het "vlees" had zeker niet de kwaliteit van Black Angus, er was zelfs een vreemd smaakje aan. Ik heb dan ook meer dan de helft teruggeven en heb het ook gemeld. Dit is geen brasserie waardig gerecht voor de prijs die je ervoor moet betalen, Burger King doet het véél beter, spijtig van onze centen vooral en de kok hebben we ook niet gezien om wat uitleg te geven.
Zeer lekkere menu en prachtige locatie. We...
Zeer lekkere menu en prachtige locatie. We komen zeker terug!
Zeer vriendelijke bediening. Hapje vooraf,...
Zeer vriendelijke bediening. Hapje vooraf, lekker hertenstoofpotje en rijkelijke portie.
Vriendelijke en vlotte bediening. Verzorgde...
Vriendelijke en vlotte bediening. Verzorgde gerechten met een snelle service.
very good service and delicious food...
very good service and delicious food
very good service and delicious food...
very good service and delicious food
vriendelijke bediening, zeer lekker eten! doe...
vriendelijke bediening, zeer lekker eten! doe zo voort!
Heel vlotte bediening. Het eten was zoals steed...
Heel vlotte bediening. Het eten was zoals steeds erg smakelijk en lekker. We zijn intussen een vaste regelmatige bezoeker geworden waar we telkens weer naar uitkijken.
Het onthaal en de bediening was spontaan en...
Het onthaal en de bediening was spontaan en hartelijk. Prijs/kwaliteit helemaal ok. Het kader: een toffe plek aan het kanaal, zowel binnen als op het terras.











