Budget
€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
La Ghironda straalt als geen ander Italiaanse gezelligheid en gastvrijheid uit. Dit start al bij het warme onthaal van gastvrouw Cindy Vancluysen. Chef Umberto Pecorelli zorgt met zijn team voor eigentijdse trendy gerechten.Met kronkel verse vis mooi gemarmerd vlees en pittige olijfolie zorgen ze voor het Italiaans vakantiegevoel op uw bord.Pasta en brood zijn uiteraard huisbereid, en ook onze "gelati" en " dolci" bereiden we vers.
Beoordelingsscore
Schrijf als eerste een beoordeling over dit restaurant
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
Diana
Beoordeeld op: 07/06/2025
Diana beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Vriendelijke bediening, mooi interieur, wc...

Vriendelijke bediening, mooi interieur, wc mooi met de zetel ,kastje met laars, servies uniek en prachtig, de tijd tussen iedere gang is zoals het hoort, niet te lang wachten en ook niet te snel en dan het belangrijkste: alle gerechtjes zijn zeer fijn en lekker met heerlijke sausjes en veel variatie. De wijnkaart is ook prima. Wij zijn meer dan tevreden en kijken al uit naar het volgende bezoek. Doe zo verder !!!

Philip
Beoordeeld op: 17/05/2025

Beste, Alles was dik in orde, lekker & gezelli...

Beste, Alles was dik in orde, lekker & gezellige avond gehad, merci! Doe zo voort toppers en tot de volgende...

Anke
Beoordeeld op: 12/05/2025
Anke beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Het eten was verrukkelijk, mooie wijnen en...

Het eten was verrukkelijk, mooie wijnen en aangenaam om te zitten. Zeer kindvriendelijke ook

Gilbert
Beoordeeld op: 11/05/2025
Gilbert beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader

Prijs/kwaliteit is te duur. 1 l water in een...

Prijs/kwaliteit is te duur. 1 l water in een vuile fles voor 11 euro is out of proportion, way too expensive. Inhoud en grootte van gerechten zijn onvoldoende ivm aangerekende prijs. Wijnen zijn ok maar worden te duur aangerekend tov kwaliteit.

Marc G.
Beoordeeld op: 11/05/2025
Marc G. beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Lekker eten en lei friend like bediening...

Lekker eten en lei friend like bediening

Alfons
Beoordeeld op: 04/05/2025
Alfons beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

Super lekkere combinaties. Goede bediening....

Super lekkere combinaties. Goede bediening.

Caroline
Beoordeeld op: 04/05/2025
Caroline beveelt dit restaurant aan voor: Koppels

Zeer lekker gegeten. Vriendelijke bediening. Ee...

Zeer lekker gegeten. Vriendelijke bediening. Een echte aanrader.

Marleen
Beoordeeld op: 28/04/2025
Marleen beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Zeer goede bediening en zeer lekker gegeten....

Zeer goede bediening en zeer lekker gegeten.

Stijn
Beoordeeld op: 27/04/2025
Stijn beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader, Gastronomie

Gezellig restaurant en heerlijk gegeten. Normaa...

Gezellig restaurant en heerlijk gegeten. Normaal is er bij een menu altijd wel een gang die wat minder is, maar dat was hier niet het geval. Alles even lekker.

Bart
Beoordeeld op: 27/04/2025

Hee...

Hee

Alle beoordelingen van dit restaurant