Budget
€€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
Restaurant Het Reigershof is verankerd met het dorp en zijn bewoners. Maar dat geldt ook voor chef-kok Maarten Janssens die in deze polderstreek opgroeide. Bovendien werkte Maarten bij het begin van zijn loopbaan geruime tijd in het restaurant, aan de zijde van de toenmalige chef. Ook Marian Kruisdijk, die uit een culinair geïnspireerd nest komt, was er kind aan huis. Sinds zij zelf het roer in handen namen, voelt dit voor Maarten en Marian als thuiskomen. Chef-kok Maarten is gepassioneerd door verse, seizoensgebonden producten. Die kiest hij zorgvuldig uit bij kleine producenten, bij voorkeur streekgenoten. Vis, asperges, wild … bereidt hij nu eens klassiek, dan weer met een zuiderse of oosterse toets, maar altijd verrassend. U kunt voor het menu-aanbod opteren, dat regelmatig wisselt. De chef serveert een waaier van seizoensaccenten in een aanlokkelijk degustatiemenu, dat zowat iedere maand wijzigt. Dit menu is op maat aanpasbaar, van drie tot zes gangen, al dan niet met aangepaste wijnen. Op woensdag, donderdag en vrijdag kunt u naast de à la carte-kaart voor het lunchmenu opteren, een keur van uitgebalanceerde smaken in drie gangen, eveneens verkrijgbaar met aangepaste wijnen. Gastvrouw Marian zorgt dat het de klanten aan niets ontbreekt. Dat gasten een warm gevoel bewaren aan hun restaurantbezoek, vindt ze belangrijk. Ze waakt erover dat de maaltijd aangenaam verloopt en schenkt de meest lekkere aperitieven en wijnen. Die worden met veel passie geselecteerd door Maarten en vooraf door hen samen geproefd. Het hele team legt zich erop toe mooie zaaltradities te herwaarderen. Zoals het afwerken van een sabayon of een Irish coffee aan tafel, toch een unieke beleving.
Beoordelingsscore
9.6 Gebaseerd op 313 beoordelingen
Service
Kwaliteit
Kader
313 personen hebben dit restaurant beoordeeld
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
Sam
Beoordeeld op: 23/08/2025
Sam beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Het eten was fantastisch lekker! Mooie zaak,...

Het eten was fantastisch lekker! Mooie zaak, een echte aanrader!

Marc
Beoordeeld op: 23/08/2025
Marc beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Dit restaurant heeft ons nog nooit teleur geste...

Dit restaurant heeft ons nog nooit teleur gesteld. We komen er al meer dan 15 jaar en ook de nieuwe eigenaars Maarten en Marian leggen de lat hoog. Elke maand een verassend nieuw menu waaruit nog steeds een variatie kan gekozen worden. Culinaire ervaring en bediening zijn top.

Willy
Beoordeeld op: 16/08/2025
Willy beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Goede parking op wandelafstand .( en eens niet...

Goede parking op wandelafstand .( en eens niet betalend ! ) Mooi interieur, sober , - luchtig . & zeer lichtgevend . Zeer vriendelijke bediening , zowel door de Vrouw des Huizes , als de beide garçons . Tot slot , Het gekozen menu , -mooie verzorgde schotels , zeer lekker op het bord , alles klopte perfect . Voor ons eerste contact in " Reigershof " direct een voltreffer ..

Ronald
Beoordeeld op: 09/08/2025
Ronald beveelt dit restaurant aan voor: Koppels

Zoals alle vorige gelegenheden: uitstekend....

Zoals alle vorige gelegenheden: uitstekend. Prima eten, prima bediening. Heel erg voor (veelvuldige) herhaling vatbaar.

Diana
Beoordeeld op: 09/08/2025
Diana beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Fijne en correcte bediening. Gerechten waren...

Fijne en correcte bediening. Gerechten waren prachtig opgemaakt en de smaak was fantastisch! Het was een heerlijke avond uit!

Marc
Beoordeeld op: 09/08/2025
Marc beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

We hebben de 5 gangendiner genomen met een...

We hebben de 5 gangendiner genomen met een kleine aanpassing en het dessert vervangen door crêpe suzette ,waar we geen spijt van hebben . Als aperitief heb ik een oude geuze genomen ,heel lekker en men vrouw een non alcoholisch cocktail ,ook lekker . Verder heb ik ook het wijn arrangement genomen ,doch men vrouw niet want zij moest rijden :-) . De aangepaste wijnen vond top . De bediening was echt klassevol en heel vriendelijk . Wij komen zeker nog eens terug . Het was een fijne avond .

Luk
Beoordeeld op: 08/08/2025
Luk beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Lekker eten en goede wijn ... Meer moet dat...

Lekker eten en goede wijn ... Meer moet dat niet zijn !

Linda
Beoordeeld op: 04/08/2025
Linda beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Culinaire topervaring! Gastvrije ontvangst!...

Culinaire topervaring! Gastvrije ontvangst! Goede prijs/kwaliteitsverhouding! Elke keer weer een superervaring!

André
Beoordeeld op: 02/08/2025
André beveelt dit restaurant aan voor: Gastronomie

Heel fijn en lekker eten. Gezellig interieur....

Heel fijn en lekker eten. Gezellig interieur. Goede degustiemenu met aangepaste wijnen

Natacha
Beoordeeld op: 02/08/2025
Natacha beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Mooie presentatie en heel lekker! De bediening...

Mooie presentatie en heel lekker! De bediening is altijd top. We hebben genoten van het eerste hapje bij de aperitief tot de laatste zoete verwennerij bij de koffie.

Alle beoordelingen van dit restaurant