Budget
€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
Serge Gainsbourg heeft het nooit geweten, maar de Franse zanger gaf zijn naam aan deze prachtige zaak in hartje Leuven. Het levensverhaal van Serge Gainsbourg is er een van erkenning en miskenning, van eenvoud en complexen, een dualiteit die de grote kunstenaars typeren in hun innerlijke creatieve strijd. Gainsbourgs leven zit vervat in de filosofie van deze zaak. In de inrichting overheerst de eenvoud van het hout in al zijn complexe vormen. Een harmonie van moderne warmte. Even wegzakken met een drankje in de majestueuze Chesterfield-zetels of een lekker hapje eten aan de lange eettafel die prominent in het midden van de zaak staat, het kan hier allemaal.
Beoordelingsscore
8.4 Gebaseerd op 232 beoordelingen
Service
Kwaliteit
Kader
232 personen hebben dit restaurant beoordeeld
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
Celso
Beoordeeld op: 21/09/2025
Celso beveelt dit restaurant aan voor: Koppels

Nice atmosphere. Prices on the high side....

Nice atmosphere. Prices on the high side.

Natacha
Beoordeeld op: 21/09/2025
Natacha beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Super...

Super

Evelien
Beoordeeld op: 21/09/2025
Evelien beveelt dit restaurant aan voor: Groepen

De setting is gezellig, maar de link met Gainsb...

De setting is gezellig, maar de link met Gainsbourg blijft voor mij onduidelijk. Waarom een vleesrestaurant koppelen aan een Franse artiest? Ook de link met Leuven mis ik, waardoor het geheel eerder een keten-uitstraling krijgt. De service daarentegen was top: zowel bij ontvangst, aan tafel als aan de bar. Het personeel is ontzettend vriendelijk, de bediening attent en oprecht authentiek. De menukaart oogt druk en overladen, wat het overzicht niet ten goede komt en opnieuw dat ‘keten’-gevoel oproept. De porties zijn bovendien erg groot, bijna té, waardoor het moeilijk wordt om een evenwichtige keuze te maken. Daarbij komt dat je voor bijgerechten nog eens extra moet betalen. Ook de prijzen liggen hoog, zowel voor eten als drank. Voor dit budget kies ik persoonlijk liever voor een lokaal restaurant met een duidelijker verhaal en identiteit, dan voor een plek die vooral op snelle doorstroom mikt.

Nadia
Beoordeeld op: 04/09/2025
Nadia beveelt dit restaurant aan voor: Business lunch/diner, Trendy kader

Smooth service, tasty food, very attentive...

Smooth service, tasty food, very attentive & friendly staff.

Katy
Beoordeeld op: 31/08/2025
Katy beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

Zeer lang wachten , Daardoor wel fles wijn...

Zeer lang wachten , Daardoor wel fles wijn gekregen maar toch was reactie niet professioneel. Eten was matig.

Lynn
Beoordeeld op: 31/08/2025
Lynn beveelt dit restaurant aan voor: Koppels

Niet vriendelijk, eten niet lekker en veel...

Niet vriendelijk, eten niet lekker en veel te duur

Sotiria
Beoordeeld op: 23/08/2025
Sotiria beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Kinderen, Gastronomie

I remembered a nice place to eat when I went...

I remembered a nice place to eat when I went last time. This time the meat was not tasty and the prices have increased a lot. At least they could provide the side dish with the meat and not charge it extra. For the quality of meat is overpriced.

Joris
Beoordeeld op: 21/08/2025
Joris beveelt dit restaurant aan voor: Business lunch/diner

We bestelden 2 keer de Holstein seignant. De...

We bestelden 2 keer de Holstein seignant. De beide steaks waren eerder “bien cuit”. Mijn tafelgenoot liet zijn steak vervangen en kreeg nadien opnieuw een steak die àlles behalve seignant was. Zeer jammer.

hans v.
Beoordeeld op: 19/08/2025
hans v. beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Business lunch/diner

De sfeer op het terras vond ik goed. Hoofdgere...

De sfeer op het terras vond ik goed. Hoofdgerecht en nagerecht vonden wij wat aan de dure kant gezien het gebodene. . Geen voorgerechten mogelijk en dat misten we. Op de kaart wordt de wijn aangeboden voor € 6 voor 12,5 ml maar en als je dan die wijn bestelt krijg je een glas wijn met 18 ml (denk ik) en dat kost dan gelijk € 10. Geeft niet maar het is niet fraai.

Els
Beoordeeld op: 15/08/2025
Els beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader

Er wordt voldoende tijd gegeven voor de aperiti...

Er wordt voldoende tijd gegeven voor de aperitief. Er wordt gevraagd of de keuken er al dan niet aan mag beginnen. Heel fijn om zo te tafelen. Op veel plaatsen heb je net je aperitief en staat het eten ook meteen voor je neus. Personeel is ook heel vriendelijk. Eten steeds heel kwaliteitsvol. Nog 2 kleine tips, meer saus op de beef burger en de portie chicken gyros mag toch iets groter zijn.

Alle beoordelingen van dit restaurant