Budget
€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
Restaurant Ouwen Dok is het à la carte restaurant van Van der Valk Hotel Mechelen. Onze chef-kok en zijn team werken uitsluitend met verse producten. Het restaurant is dagelijks geopend voor ontbijt, lunch en diner. Op zondag kan u ook aanschuiven aan het uitgebreid buffet van onze zondagsbrunch. Zin in een aperitiefje of een lekkere koffie? Dan ontvangen wij u graag in onze gezellige Bar Bernard.
Beoordelingsscore
9.1 Gebaseerd op 2079 beoordelingen
Service
Kwaliteit
Kader
2079 personen hebben dit restaurant beoordeeld
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
Kim J.
Beoordeeld op: 28/07/2025
Kim J. beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Gastronomie

Zowel de strandtent, terras buiten als restaura...

Zowel de strandtent, terras buiten als restaurant zeer leuke sfeer, goede bediening en erg gezellig en lekker geborreld en gegeten.

Nicole
Beoordeeld op: 28/07/2025
Nicole beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

We hebben genoten van de brunch, aangename...

We hebben genoten van de brunch, aangename sfeer, vriendelijke bediening, veel keuze, verse produkten, lekker!

Philippe
Beoordeeld op: 28/07/2025
Philippe beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Top...

Top

Dockx
Beoordeeld op: 28/07/2025
Dockx beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader

Bij Van Der Valk is het altijd dik in orde!...

Bij Van Der Valk is het altijd dik in orde! Vriendelijk én behulpzaam personeel, mooie locatie en eten in overvloed!

Fregan
Beoordeeld op: 28/07/2025
Fregan beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

gevraagde plaats gekregen, service perfect,...

gevraagde plaats gekregen, service perfect, eten afgewerkt en zeer smaakvol. Perfecte avond

Frank
Beoordeeld op: 27/07/2025
Frank beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Business lunch/diner

Zoals we bij Van der Valk gewoon zijn. Plaatje...

Zoals we bij Van der Valk gewoon zijn. Plaatje klopt.

Paul
Beoordeeld op: 27/07/2025
Paul beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Nu direct de CONCLUSIE: DIKKE PROFICIAT aan...

Nu direct de CONCLUSIE: DIKKE PROFICIAT aan IEDEREEN. Van mijn telefoontje met vraag en het ONMIDDELLIJK POSITIEF EN VRIENDELIJK beantwoorden ..... gevolg .... direct een tafel voor 3 vastgelegd gisteren zaterdag 26 juli 2025 tot .... de FANTASTISCHE VRIENDELIJKE EN AANGENAME BEDIENING, elke garçon was even aangenaam in omgang en kundige bediening. Ook een dikke pluim en schouderklop aan de koks die 3 x mosselen friet serveerden met PERFECT GAARGEKOOKTE en dit met/van een UITMUNTENDE SMAAK ! Als nieuwe klant hier EEN BIJZONDER LEUKE EN AANGENAME ERVARING. DOE ZO VERDER ALS TEAM ... TOP ... TOP .... TOP.

Christine
Beoordeeld op: 25/07/2025
Christine beveelt dit restaurant aan voor: Groepen

Lekker eten en prima bediening...

Lekker eten en prima bediening

Yves
Beoordeeld op: 25/07/2025
Yves beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Kinderen, Business lunch/diner, Trendy kader, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Zeer vriendelijke bediening! Hadden extra aanda...

Zeer vriendelijke bediening! Hadden extra aandacht besteed dat wij kwamen dineren voor onze huwelijksverjaardag.

An
Beoordeeld op: 23/07/2025
An beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader

Het ontbijt was zeer uitgebreid en ontzettend...

Het ontbijt was zeer uitgebreid en ontzettend lekker. En dat in een gezellig kader. Top dus!

Alle beoordelingen van dit restaurant