Budget
€€€
Openingsuren
Openingsuren
Over dit restaurant
Restaurant Auberge Napoleon is reeds tientallen jaren een gekend adres voor gastronomieliefhebbers. In 2011 werd het gebouw volledig gerenoveerd en omgetoverd tot een hedendaags trendy, doch stijlvol restaurant met een lumineus en fris interieur. Uitbater Jan Stallaert en zijn jong, gedreven team halen dagelijks het onderste uit de kan om hun gasten culinair te verwennen. De traditionele Frans-Belgische keuken werd afgestoft en wordt nu in combinatie met hedendaagse, fris gepresenteerde gerechten gebracht door chef Nico Struelens en zijn team. Vers en homemade met liefde voor gastronomie. De wijnkaart is rijkelijk gevuld met zowel befaamde klassiekers als nieuwe ontdekkingen. U kan er terecht voor een zakenlunch of familiediner, een tête-à-tête of vriendenreünie en sinds de lente van 2016 kunnen er ook grotere feesten als communies en huwelijken plaatsvinden dankzij het bijgebouwde overdekt terras met aansluitend openluchtterras, badend in zon en groen. Het gebouw is voorzien van een grote privé-parking en is toegankelijk voor rolstoelpatiënten. Breng ons een bezoekje en laat u overtuigen door ons gepassioneerd team. Puur geluk overdragen op een gemoedelijke manier in een stijlvol kader … dat is ons doel! "The gentle art of gastronomy is a friendly one. It hurdles the language barrier, makes friends among civilized people, and warms the heart."
Beoordelingsscore
Schrijf als eerste een beoordeling over dit restaurant
Door uw ervaringen te delen, helpt u anderen bij het maken van hun keuze
Ann
Beoordeeld op: 31/05/2025
Ann beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Verhouding prijs/kwaliteit

Uitstekend zoals altijd. Lekker, vriendelijk...

Uitstekend zoals altijd. Lekker, vriendelijk personeel, ongelooflijke omgeving. Ik val in herhaling, maar kan hier niets anders over zeggen. Doe zo voort ploeg !

Sahira
Beoordeeld op: 31/05/2025
Sahira beveelt dit restaurant aan voor: Groepen

Comme toujours très belle expérience culinaire...

Comme toujours très belle expérience culinaire . Le cadre , une parenthèse magique. Merci pour le service professionnel et chaleureux !

Geert
Beoordeeld op: 31/05/2025
Geert beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Simpel : men krijgt steeds waar voor zijn geld....

Simpel : men krijgt steeds waar voor zijn geld. En dat is topkwaliteit, zowel drank als eten. Én de ontvangst en bediening, het is telkenmale ‘thuis’ komen. Dat alles maakt dat het keer op keer een unieke beleving is.

Claude
Beoordeeld op: 31/05/2025
Claude beveelt dit restaurant aan voor: Koppels, Trendy kader, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Zoal steeds prima op elk vlak : lekkere kreeft...

Zoal steeds prima op elk vlak : lekkere kreeft , vis in zoutkorst en dessert met perfecte prijs/qualiteit, met dank aan de obers en baas Jan die overal meedraait !

Philippe
Beoordeeld op: 28/05/2025
Philippe beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Cadre; service et gastronomie absolument parfai...

Cadre; service et gastronomie absolument parfaits

Anne marie
Beoordeeld op: 28/05/2025
Anne marie beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Vriendelijke en lekker eten top top...

Vriendelijke en lekker eten top top

Michel
Beoordeeld op: 28/05/2025
Michel beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie, Verhouding prijs/kwaliteit

Lekker eten en goede bediening...

Lekker eten en goede bediening

Vanessa
Beoordeeld op: 28/05/2025
Vanessa beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Gastronomie

Le menu du mois était excellent....

Le menu du mois était excellent.

Maria
Beoordeeld op: 28/05/2025
Maria beveelt dit restaurant aan voor: Business lunch/diner, Gastronomie

Zeer mooi kader en erg lekker geheten. Veel...

Zeer mooi kader en erg lekker geheten. Veel parkeergelegenheid ook. Een aanrader!

Erna
Beoordeeld op: 28/05/2025
Erna beveelt dit restaurant aan voor: Groepen, Trendy kader

lekker eten, goede bediening...

lekker eten, goede bediening

Alle beoordelingen van dit restaurant